/Horeca Temizlik

Horeca Temizlik

Laxil Paslanmaz ve Çelik Yüzey Temizleyicisi, Horeca sektörünün temizlikteki 1 numaralı vazgeçilmez ürünü olma hedefinde adım adım ilerliyor. Laxil ile ağır yağa bulanmış paslanmazlarınızı, havalandırma kapaklarını, koltukları, masaları, camları, tenteleri ilk günkü gibi tertemiz yapabilirsiniz.

Yağlı ürünlerin bulunduğu tezgahlara sahip işletmelerin mesai sonrası temizlik işlemleri Laxil ile hiç olmadığı kadar pratik. Laxil tanıtım videolarında da görebileceğiniz gibi, Laxil ile yağlardan saniyeler içinde kurtulabilirsiniz.

 

Hotel, cafe ve restoranların tüm temizliğinde Laxil Paslanmaz ve Çelik Yüzey Temizleyicisi’yi güvenle kullanabilirsiniz.

LAXIL İLE HORECA TEMİZLİK – UYGUN FİYAT KALICI ÇÖZÜM

poster
Laxil ile Endüstriyel Fırın Temizliği
00:00
--
/
--

Laxil Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyicisi 750ml

 24,90

Laxil Çok Amaçlı Temizleyici, yüzlerce leke üzerinde etkili, aynı zamanda kireç ve pas sökücü özelliğine sahip sıkıldığı bölgeye asla zarar vermeyen bir temizlik sıvısıdır.

Stok Kodu: LXLINX750 Category:

Ürün Açıklaması

Laxil Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyicisi 750ml

Laxil Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyisici paslanmaz ve inox için özel olarak tasarlanmıştır. Bilindiği gibi paslanmaz çelik gurubu hassas bir metaldir ve uyumsuz temizleyiciler kullanıldığında yüzeyde geri dönüşü olmayan lekeler oluşabilir.

Laxil Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyicisi yüzeye asla zarar vermez, leke ve iz yapmaz. Mükemmel temizliği sağlayan Laxil Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleyicisi yüzeyi hem temizler, hem parlatır hem de etkin olduğu süre boyunca kirlenmesini yavaşlatır. Paslanmaz ve inox temizliği için özel olarak üretilmiş olan bu ürünle paslanmaz ve inox yüzeyleri güvenle temizleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.