Ofis Temizlik

Laxil Çok Amaçlı Temizleyici, ofis temizliğinde de bir numaralı temizlik ürününüz olacaktır. Ofisinizde ki inatçı lekelere savaş açmanıza gerek yok. Laxil ilk sıkıldığı anda etkisini göstermeye başlayacaktır. Ayrıca temizlikten sonra oluşturduğu yüzeye o lekelere karşı bir koruma sağlayacaktır.

Laxil ; Sandalye,masa,yüzeysel yerlerde ve bir çok alanda oluşan lekelere karşı etkili çözüm olacaktır. Laxil sizlere bu alanda en etkili temizlik ürünü olarak hizmet verecektir.

 Mobilya Temizlik

Laxil Çok Amaçlı Temizleyici, mobilya temizliğinde de bir numaralı temizlik ürününüz olacaktır. Salon takımı,oturma grubu ve salon takımınızda olan mobilyalarınız da oluşan lekeleri temizlemek için doğru ürün Laxil! Kullanılmaya başladığı anda etkisini gösterecek olan Laxil Çok Amaçlı Temizleyici  temizlikten sonra oluşan yüzeyde lekelere karşı bir koruma sağlayacaktır.

Mobilya ve Ofisleriniz de Kalıcı Çözüm İçin Laxil Satın Alabilirsiniz

poster
Laxil ile Hızlı Cila
00:00
--
/
--
poster
Laxil İle Cafe Koltuğu Temizliği
00:00
--
/
--

Laxil Çok Amaçlı Temizleyici 750ml

 24,90

Laxil Çok Amaçlı Temizleyici, yüzlerce leke üzerinde etkili, aynı zamanda kireç ve pas sökücü özelliğine sahip sıkıldığı bölgeye asla zarar vermeyen bir temizlik sıvısıdır.

Stok Kodu: LXL750 Category:

Ürün Açıklaması

Laxil Çok Amaçlı Temizleyici, yüzlerce leke üzerinde etkili, aynı zamanda kireç ve pas sökücü özelliğine sahip sıkıldığı bölgeye asla zarar vermeyen bir temizlik sıvısıdır.

Laxil Çok Amaçlı Temizleyici ağır sanayiden evlere, her alanda kullanılabilir. Uygulama yapılan alana asla zarar vermez. Sıkıldığı alana etki etmesi için beklemeniz gerekmez, böylelikle etkili temizliği yorulmadan, kısa zamanda yaparsınız.

Mobilya Temizliği

Mobilya Temizliği

Ahşap Mobilya Temizliği

Ahşap Mobilya Temizliği

Cam - Pencere Temizliği

Cam – Pencere Temizliği

Lavabo & Musluk Temizliği

Lavabo & Musluk Temizliği

Banyo Temizlik

Banyo Temizlik

Duşa kabin Temizliği

Duşa kabin Temizliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.