laxil
*Benzersiz Formül
*Pas -Kireç Sökücü
*Endüstriyel Kullanım
*Sıkıldığı yere asla zarar vermez

EV – OFİS TEMİZLİĞİ

ARAÇ TEMİZLİĞİ

HORECA TEMİZLİK

2014 yılında ARGE çalışmalarına başlayan Laxil 2,5 yıl içerisinde dünyanın en iddialı temizlik ürünlerinden biri olarak piyasaya sunulmuştur. Birçok testten geçen Laxil %99 başarı göstermiştir. Hayatınızın her evresinde olan inatçı lekeler artık sorun olmaktan çıkıyor.

Laxil içerdiği eşsiz formülü sayesinde leke ile temas ettiği anda parçalar ve uygulandığı zeminden çözülmesini sağlar. Asit ve benzeri kimyasal madde içermediği için uygulandığı alana zarar vermez.

Bu anlamda Laxil size hem zaman, hem güç katar.

Laxil kullanıldığı her alanda büyük başarı göstermiştir. Sanayi sektöründe kullanılan makinaların temizliği, tekstil sektörünün korkulu rüyası mürekkep, araba aşıklarının koltuk lekesi, gıda ve aperatif sektöründeki davlumbazlar ve çıkmayan yağ lekeleri, ofislerdeki, kirli klozetler, annelerin korkusu çimen ve nar lekeleri, kamuya açık alanlardaki ne olduğu belirsiz lekelerin hepsi ve daha fazlası için Laxil yeter.

Laxil hangi alanda kullanılırsa kullanılsın, uygulandığı zemine hiç bir şekilde zarar vermemektedir. Laxil’in düşmanı sadece lekelerdir.